REKLAM

Çanakkale ve Çan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu – KASIM 2012

Çanakkale İŞKUR  İl Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliğiyle, 2012 Kasım ayında, Çanakkale Merkez ve Çan ilçesinde ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenecektir.

Ayrıca girişimcilik kurslarına katılan kursiyerler, kurs süresi boyunca katıldıkları her iş günü için, günlük 20TL. ödeme alacaklardır.

Kurs Süresi: 10 işgünü/70 saattir.

Girişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Çanakkale ve Çan’da  açılacak olan Girişimcilik Kurslarının tarih ve detayları:

*  Çanakkale Merkez Uygulamalı Girişimcilik Kursu : KOSGEB ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursiyer seçmeleri 13.11.2012 tarihinde saat 10:00 da Halk Eğitim Merkezi ‘nde yapılacaktır. Kursiyer olmaya hak kazanan adaylar eğitimlerini Defterdarlar Odasında alacaktır.

Son Başvuru: 12 Kasım 2012. Kurs Tarihi: 15 Kasım 2012 Kurs No: 118461

* Çan Uygulamalı Girişimcilik Kursu : KOSGEB ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursiyer seçmeleri 14.11.2012 tarihinde saat 10:00 da Çan Halk Eğitim Merkezi ‘nde yapılacaktır. Eğitimler Çan Halk Eğitim Merkezinde sürdürülecektir.

Son Başvuru: 13 Kasım 2012. Kurs Tarihi: 15 Kasım 2012 Kurs No: 118469

Kursa Katılmak İsteyenler İçin Genel Şartlar;

a.) İş-Kur’a kayıtlı işsiz olmak (emekli olanlar ve çalışanlar katılamaz),
b.)19 – 70 yaşları arasında olmak.
c.) En az ilköğretim mezunu olmak,
d.) Girişimcilik programından daha önceden yararlanmamış olmak.

Çanakkale merkez ve Çan ilçesindeki Girişimcilik Kurslarına  katılmak isteyen kursiyerlerin; Çanakkale İş-Kur İl Müdürlüğüne kursiyer seçme tarihinden önce gelerek veya www.iskur.gov.tr internet adresinden iş arayan kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres: Troya Caddesi. Eski Dilko Derhanesi Binası. ÇANAKKALE

Telefon: (286) 217 11 55

E-Posta: canakkale@iskur.gov.tr

Web: esube.iskur.gov.tr

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 1123 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

 1. Ece Altınkeser dedi ki:

  Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü adresi Troya caddesine taşınmış ancak sistem tarafından güncellenmemiştir. Ayrıca çanakkale için düzenlenen girişimcilik kursu uğur dershanesi yerine defterdarlar odasında düzenlenmektedir. Bilginize.

  • Girisimci dedi ki:

   Merhaba Ece Hanım,

   Kurs bilgilerini İŞKUR web sitesini kaynak alarak yayınlıyoruz, değişiklik sizin de belirttiğiniz gibi sisteme girmediğinden yanlışlık olmuş, haber verdiğiniz ve doğru şekilde yayınlamamıza yardımcı olduğunuz için teşekkürler…

   Saygılarımızla…

   http://www.girisimcilikkurslari.com

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
yorum ikonu
2017-09-15 15:49:04
yorum ikonu
Safiye: Yorumunuz
2017-06-03 12:11:12
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.