Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Anasayfa / GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ / Kilis Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu – 26 Kasım 2012

Kilis Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu – 26 Kasım 2012

Kilis İŞKUR  İl Müdürlüğü, 7 Aralık Üniversitesi ve KOSGEB işbirliğiyle, 26 Kasım 2012 tarihinde, Kilis’te,  işsiz  girişimci adaylarına yönelik, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenecektir.

Ayrıca girişimcilik kurslarına katılan kursiyerler, kurs süresi boyunca katıldıkları her iş günü için, günlük 20TL. ödeme alacaklardır.

Kurs Yeri: 7 Aralık Üniversitesi

Kurs Süresi: 11 işgünü/82 saattir.

Girişimcilik Kursu Tarihi: 26 Kasım 2012

Son Başvuru tarihi: 25 Kasım 2012

İŞ-KUR Kurs Numaraları: 119321, 119315 ve 119290

Girişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Mülakat Tarihi ve Yeri: Başvurunuzu tamamlandıktan sonra mülakat tarihi-saati-adresi konularında sms ve/veya e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Kursa Katılmak İsteyenler İçin Genel Şartlar;

a.) İş-Kur’a kayıtlı işsiz olmak (emekli olanlar ve çalışanlar katılamaz),
b.)19 – 70 yaşları arasında olmak.
c.) En az ilköğretim mezunu olmak,
d.) Girişimcilik programından daha önceden yararlanmamış olmak.

Kilis’teki Girişimcilik Kursuna  katılmak isteyen kursiyerlerin; Kilis İş-Kur İl Müdürlüğüne kursiyer seçme tarihinden önce gelerek veya www.iskur.gov.tr internet adresinden iş arayan kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Kilis İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres: Ekrem Çetin Mahallesi. Vali Güner Özmen Bulvarı. KİLİS

Telefon: (348) 814 10 14

E-Posta: kilis@iskur.gov.tr

Web: esube.iskur.gov.tr

Bilgi Girisimci

2 yorumlar

  1. bu kursa güya işkurdan başvurumu yapmıştım mülakat tarihi hakkında mesajla bilgilendirileceğim mesajını aldım ama mülakat hakkında herhangi bir meaj almadım. kurs başlayalı bir hafta oldu.torpillilerden bizlere sıra gelmediğini düşünüyorum

  2. Ev yemekleri dükkanı açma niyetim var girişimcilik kursuna katılıp hibe açmak için aşçılık sertifikası almam gerekir mi bilgi verirseniz mutlu olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir