REKLAM

Adana Seyhan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu: EKİM-KASIM 2013

iş-kur-kosgeb-ücretsiz-uygulamalı-girişimcilik-eğitimleri-kursları-2013Adana İŞKUR İl Müdürlüğü, Adana Bilim ve Teknoloji Enstitüsü ve KOSGEB işbirliğiyle,Eylül ve Ekim 2013′te,Seyhan ilçesinde, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursudüzenlenecektir.

Seyhan’da açılacak Ekim-Kasım 2013 Girişimcilik Kursları ise şunlardır:

* Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi(1.Grup) : ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN GİRİŞİMCİLİK PROGRAMININ SEÇMELERİ 18.09.2013TARİHİNDE SAAT:10:00’DA ADANA BİL.VE TEK.ÜNV.KURTULUŞ MAH.MNS PLAZA ÇİFTEMİNARE CİVARI SEYHAN/ADANA ADRESİNDE YAPILACAKTIR.

Kurs Tarihi: 1 Kasım 2013 Son Başvuru Tarihi: 18 Eylül 2013 Kurs Numarası: 149943

* Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi(2.Grup) : Adana Bilim Tek.Üniversitesi İşbirliğiyle Girişimcilik kursu açılacaktur.Katılacakların 18/09/2013 tarihinde Saat:10:00 da Ziyapaşa yerleşkesi-(çifte minare civarı) /ADANA adresinde yapılacak mülakatlara katılacaktır.

Kurs Tarihi: 8 Ekim 2013 Son Başvuru Tarihi: 18 Eylül 2013 Kurs Numarası: 150042

Kursa Katılmak İsteyenler İçin Genel Şartlar;

a.) İş-Kur’a kayıtlı işsiz olmak (emekli olanlar ve çalışanlar katılamaz),
b.)19 – 55 yaşları arasında olmak.
c.) En az ilköğretim mezunu olmak,
d.) Girişimcilik programından daha önceden yararlanmamış olmak.

Seyhan’daki Girişimcilik Kursuna  katılmak isteyen kursiyerlerin; Adana İş-Kur İl Müdürlüğüne kursiyer seçme tarihinden önce gelerek veya www.iskur.gov.tr internet adresinden iş arayan kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Adana İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres: Seyhan Mah.Karataş Cad. No:4. Yüreğir Kaymakamlığı Yanı. Yüreğir- ADANA

Telefon: (0 322) 324 00 17 – (0 322) 321 15 95

E-Posta: adana@iskur.gov.tr

Web: www.iskur.gov.tr

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 467 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.