REKLAM

Antalya Manavgat Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu – 1 EKİM 2013

iş-kur-kosgeb-ücretsiz-uygulamalı-girişimcilik-eğitimleri-kursları-2013Antalya Manavgat İŞKUR  Hizmet Merkezi ve KOSGEB işbirliğiyle, 1 Ekim 2013 tarihinde, Manavgat ilçesinde, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenecektir.

Ayrıca girişimcilik kurslarına katılan kursiyerler, kurs süresi boyunca katıldıkları her iş günü için, günlük 20TL. ödeme alacaklardır.

Kurs Süresi: 9 işgünü/70 saattir.

Girişimcilik Kursu Tarihi: 1 Ekim 2013

Son Başvuru tarihi: 25 Eylül 2013

İŞ-KUR Kurs Numarası: 149668

Girişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Mülakat Tarihi ve Yeri: GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMINA BAŞVURAN KATILIMCILARIN, KURUMUN DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDEN FAYDALANMASI GEREKMEKTEDİR.SEÇMELER 25.09.2013 TARİHİNDE İŞKUR MANAVGAT HİZMET MERKEZİNDE YAPILACAK OLUP, SAAT 10:00 DA BAŞLAYACAKTIR.

Kursa Katılmak İsteyenler İçin Genel Şartlar;

a.) İş-Kur’a kayıtlı işsiz olmak (emekli olanlar ve çalışanlar katılamaz),
b.)19 – 60  yaşları arasında olmak.
c.) En az ilköğretim mezunu olmak,
d.) Girişimcilik programından daha önceden yararlanmamış olmak.

Manavgat’ta düzenlenecek uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyen kursiyerlerin; Manavgat İŞKUR Hizmet Merkezi’ne  kursiyer seçme tarihinden önce gelerek veya www.iskur.gov.tr internet adresinden iş arayan kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Manavgat İŞKUR Hİzmet Merkezi

Adres: Bahçelievler Mah. 5027 Sok. No:4 MANAVGAT – ANTALYA

Telefon: (0 242) 742 50 56 – (0 242) 742 50 86

E-Posta: iskurmanavgat@iskur.gov.tr

Web: esube.iskur.gov.tr

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 1092 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.