REKLAM

Antalya Manavgat Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu – OCAK 2013

antalya-manavgat-ticaret-ve-sanayi-odası-girişimcilik-eğitimiAntalya MATSO-Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğiyle, Manavgat’ta, 7 Ocak 2013 tarihinde, girişimci adaylarına yönelik uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlatılacaktır.

Girişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Girişimcilik Kursu Tarihleri: 7-15 Ocak 2013

Eğitime Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2012

Antalya Manavgat’taki girişimcilik eğitime katılmak isteyen girişimci adaylarının, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’na şahsen başvurmaları gereklidir.

MATSO-Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası

Adres: Aydınevler Mahallesi. 5578 Sokak. No:6. Manavgat-ANTALYA

Telefon: (232) 742 83 80 – 742 38 02

Web: www.matso.org.tr

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 492 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.