REKLAM

Burdur Hibe Kredili Girişimcilik Kursu

Burdur Hibe Kredili Girişimcilik Kursu
Paylaş
 

Burdur Hibe Kredili Girişimcilik Kursu

Burdur Hibe Kredili Girişimcilik Kursu, Burdur İŞKUR  İl Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliğiyle, 23 Temmuz 2015 tarihinde, Burdur Bucak İlçesinde ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursu  düzenlenecektir.

Ayrıca girişimcilik kurslarına katılan kursiyerler, kurs süresi boyunca katıldıkları her iş günü için, günlük 20TL. ödeme alacaklardır.

Kurs Süresi: 9 işgünü/70 saattir.

Girişimcilik Kursu Tarihi: 23 Temmuz 2015

Son Başvuru tarihi: 20 Temmuz 2015

İŞ-KUR Kurs Numarası: 298430

Burdur Hibe Kredili Girişimcilik KursuGirişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

KOSGEB’in Tüm Girişimcilik Destekleri ile ilgili detaylı bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ

Mülakat Tarihi ve Yeri: 21.07.2015 tarihinde sabah saat 10:00’da Zeliha Tolunay Meslek Yüksek Okulunda Girişimcilik kursiyer seçmeleri yapılacaktır.

Kursa Katılmak İsteyenler İçin Genel Şartlar;

a.) İş-Kur’a kayıtlı işsiz olmak (emekli olanlar ve çalışanlar katılamaz),
b.)19 – 70 yaşları arasında olmak.
c.) En az ilköğretim mezunu olmak,
d.) Girişimcilik programından daha önceden yararlanmamış olmak.

Burdur’da düzenlenecek uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyen kursiyerlerin; Burdur İş-Kur İl Müdürlüğüne kursiyer seçme tarihinden önce gelerek veya www.iskur.gov.tr internet adresinden iş arayan kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Burdur İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres: Özgür Mahallesi. İnönü Bulvarı. SSK Hizmet Binası. BURDUR

Telefon: (0 248) 233 10 60

E-Posta: burdur@iskur.gov.tr

Web: esube.iskur.gov.tr

Kaydet

Girişimcilik Kursları
Tarih:
Kurs:
Burdur Hibe Kredili Girişimcilik Kursu
Oylama:
51star1star1star1star1star

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 421 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.