REKLAM

Çiğli Hibe Kredli Girişimcilik Kursu

Çiğli Hibe Kredli Girişimcilik Kursu
Paylaş
 

Çiğli Hibe Kredli Girişimcilik Kursu

Çiğli Hibe Kredli Girişimcilik Kursu, İzmir Çiğli İŞKUR  İlçe Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliğiyle, 1 Eylül  2015 tarihinde, Çiğli ilçesinde,  işsiz  girişimci adaylarına yönelik,ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursu düzenlenecektir.

Ayrıca girişimcilik kurslarına katılan kursiyerler, kurs süresi boyunca katıldıkları her iş günü için, günlük 20TL. ödeme alacaklardır.

Kurs Süresi: 10 işgünü/70 saattir.

Girişimcilik Kursu Tarihi: 1 Eylül  2015

Son Başvuru tarihi: 1 Eylül  2015

İŞ-KUR Kurs Numarası: 292727

Çiğli Hibe Kredli Girişimcilik KursuGirişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

KOSGEB’in Tüm Girişimcilik Destekleri ile ilgili detaylı bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ

Mülakat Tarihi ve Yeri: Programa katılmak iteyenler aşağıdaki adres veya telefondan bilgi alabilirler. İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı No:97 D:201 Konak/İZMİR (Bina kapı girişi için Hürriyet Bulvarı No:20) (464 80 83 Türker AK)

Kursa Katılmak İsteyenler İçin Genel Şartlar;

a.) İş-Kur’a kayıtlı işsiz olmak (emekli olanlar ve çalışanlar katılamaz),
b.)19 – 70 yaşları arasında olmak.
c.) En az orta öğretim mezunu olmak,
d.) Girişimcilik programından daha önceden yararlanmamış olmak.

Çiğli’deki Girişimcilik Kursuna  katılmak isteyen kursiyerlerin; Çiğli İş-Kur Hizmet Merkezine  kursiyer seçme tarihinden önce gelerek veya esube.iskur.gov.tr internet adresinden iş arayan kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Çiğli İŞKUR İlçe Müdürlüğü

Adres: Anadolu Caddesi. No:969. Kat:1-2 Çiğli-İZMİR

Telefon: (232) 386 09 00

E-Posta: cigli@iskur.gov.tr

Web: esube.iskur.gov.tr

Kaydet

Girişimcilik Kursları
Tarih:
Kurs:
Çiğli Hibe Kredli Girişimcilik Kursu
Oylama:
51star1star1star1star1star

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 840 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.