REKLAM

Kars Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu – EKİM 2012

SERKA(Serhat Kalkınma Ajansı) ve KOSGEB işbirliği ile Kars İl ve İlçe Merkezlerinde,  2012 Ekim ayı içerisinde düzenlenecek olan uygulamalı girişimcilik eğitimi başvuruları başlamıştır.

Kurs Süresi: 70 Saat

Girişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Kars’taki girişimcilik kursuna katılmak isteyen girişimci adaylarının, SERKA internet sitesinden online olarak veya Kars ofisine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Kursa başvurmadan önce, Başvuru formu doldurulması zorunludur. Bu belgelere ulaşmak için; lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

Kars Serhat Kalkınma Ajansı Hizmet Binası

Adres: Orta Kapı Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:117. KARS

Telefon: (474) 212 52 00

Web: www.serka.org.tr

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 461 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.