REKLAM

Mardin Artuklu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Mardin Artuklu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi
Paylaş
 

Mardin Artuklu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Mardin Artuklu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, Mardin İŞKUR  İl Müdürlüğü, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğiyle, 20 Temmuz 2015 tarihinde, Artuklu İlçesinde ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenecektir.

Ayrıca girişimcilik kurslarına katılan kursiyerler, kurs süresi boyunca katıldıkları her iş günü için, günlük 20TL. ödeme alacaklardır.

Kurs Süresi: 12 işgünü/70 saattir.

Girişimcilik Kursu Tarihi: 20 Temmuz 2015

Son Başvuru tarihi: 9 Temmuz 2015

İŞ-KUR Kurs Numarası: 295263

Mardin Artuklu Uygulamalı Girişimcilik EğitimiGirişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Mülakat Tarihi ve Yeri: İl Müdürlüğümüz ile Mardin Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği işbirliğinde İşletmeci (Girişimcilik) Mesleğinde 20.07.2015-31.07.2015 tarihleri arasında kurs düzenlenecektir. 10.07.2015 saat 10:00’da Mardin Sanayi ve Ticaret Odası’nda mülakat yapılacaktır.

Kursa Katılmak İsteyenler İçin Genel Şartlar;

a.) İş-Kur’a kayıtlı işsiz olmak (emekli olanlar ve çalışanlar katılamaz),
b.)18 – 55 yaşları arasında olmak.
c.) En az ilk öğretim mezunu olmak,
d.) Girişimcilik programından daha önceden yararlanmamış olmak.

Mardin merkezde düzenlenecek uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyen kursiyerlerin; Mardin İş-Kur İl Müdürlüğüne kursiyer seçme tarihinden önce gelerek veya www.iskur.gov.tr internet adresinden iş arayan kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Mardin İŞKUR İl Müdürlüğü

Adres   : SSK İşhanı. Kat:4. No:50 Yenişehir-MARDİN

Telefon: (482) 212 21 16

E-Posta: mardin@iskur.gov.tr

Web: esube.iskur.gov.tr

Kaydet

Girişimcilik Kursları
Tarih:
Kurs:
Mardin Artuklu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi
Oylama:
51star1star1star1star1star

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 914 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Nuri dedi ki:

    Girisim sertifikasi icin

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.