REKLAM

OKA Tokat Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu – 5 KASIM 2012

OKA(Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı) ve KOSGEB işbirliği ile, Tokat’ta, 5 Kasım 2012’de başlatılacak  olan uygulamalı girişimcilik eğitimi başvuruları başlamıştır.

Girişimcilik Kursuna başvuruda bulunabilmek için, en az lise ve dengi okul mezunu olma şartı vardır.

Kurs Tarihleri: 5 Kasım-15 Kasım 2012

Son Başvuru Tarihi: 1 Kasım 2012

Kurs Süresi: 70 Saat

Girişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Tokat’taki girişimcilik kursuna katılmak isteyen girişimci adaylarının, 1 adet diploma fotokopileri ile birlikte,  OKA Tokat Yatırım Destek Ofisine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Kursa başvurmadan önce, Başvuru formu ve Girişimcilik Testi doldurulması zorunludur. Bu belgelere ulaşmak için; lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

OKA-Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Tokat Yatırım Destek Ofisi

Adres: 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı. C-Blok. Kat:2. TOKAT

Telefon: (356) 228 93 60

Web: www.oka.org.tr

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 394 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.