www.tuzladatesisatci.com | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 3eb900cc94de9d6e • 2018-02-11 17:25:11 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.tuzladatesisatci.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

REKLAM

Trabzon ve Of Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – 26 EYLÜL 2013

trabzon-esnaf-ve-sanatkarlar-odaları-birliği-girişimcilik-eğitimi-kursuTESOB Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğiyle, Trabzon merkezde ve Of ilçesinde, 26 Eylül 2013 tarihinde başlatılmak üzere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursu düzenlenecektir.

Girişimcilik Kursuna katılmaya hak kazanan girişimci adayları,kursu başarıyla bitirdikten sonra kendi işyerlerini açarlarsa; KOSGEB’in 30.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği Hibesine iş planlarıyla başvurma hakkına sahip olacaklar.

Girişimcilik Eğitimine Son Başvuru Tarihi: 20 Eylül 2013

Kursa kayıt olmak isteyen girişimci adaylarının, Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne şahsen başvurmaları gereklidir.

TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Adres: Uzun Sokak.Tabakhane Camii Karşısı. Yavuz Selim İş Merkezi  Kat : 4. TRABZON

Telefon: (462) 323 41 90 – 323 41 91

Web: www.tesob.org.tr

Bir önceki yazımız olan İzmir Karşıyaka Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlıklı makalemizde İzmir, İzmir Girişimcilik Kursu ve İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 434 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Goolge+ Bizi Takip Edin…
Girişimcilik Kursları; Türkiye genelinde İŞKUR, Halk Eğitim Merkezi, İSMEK, Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri, Üniversiteler ve Yüksekokullar, Dernekler, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların Vakıflar , Kalkınma Ajansları,, Meslek Odaları, Girişimci Dernekleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, il ve ilçelerdeki Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenledikleri ve KOSGEB/MEB/İŞKUR sertifikalı olan; girişimci adaylarının kendi işlerini kurmaları ve KOSGEB Yeni Girişimci Desteklerinden faydalanabilmeleri, iş yerlerini açtıktan sonra hibe ve kredi olanaklarına başvurabilmeleri için açılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Kursların Ücretsiz Paylaşım Yapıldıgı Kişisel Blog Sitesidir.